Home   Lektoři

Lektoři


Ing. Eva Hrubá

Lektorka a majitelka výukového centra
Pracovala jsem ve Finsku, USA, Švýcarsku a Německu. Angličtina pro mě vždy byla jednoznačná výhoda jak v životě, tak v práci. Učím angličtinu s Mortimerem, protože nás to všechny nadchlo a máme úžasné výsledky. Baví mě práce s dětmi a jejich schopnost hrát si a zároveň se učit. Naši žáčci vědí, že jazyky jsou zábava a to je pro nás to nejdůležitější.


lektorka_Eva_Hruba_245Bc. Zuzana Švestková

Lektorka a koordinátorka výuky v Benešově
Původně jsem pracovala v komerčním prostředí jedné velké nadnárodní společnosti. V práci jsem měla báječné kolegy, s angličtinou mi pomáhali a hlavně mě hodně podporovali. Díky této zkušenosti vím jistě jednu věc, že cokoliv se učíme, učíme se dobře, když se dobře cítíme. Sama se teď věnuji výuce angličtiny a moje hesla jsou: “Když jsem se naučilam anglicky já, naučí se každý“ a pak „S úsměvem jde všechno líp“!
Již několik let pracuji jako speciální pedagog na volné noze a jsem máma dvou báječných dětí.


Zuzana-SvestkovaIng. Martina Harvanová

Lektorka Mortimer English Clubu
Potkávám se s angličtinou po celý svůj život, pracovně i soukromě. Žila a pracovala jsem 3 roky v Austrálii, mám rodinu v USA a prolétala jsem svět s ČSA. Byla jsem letuškou, barmankou, ekonomkou i průvodkyní na zámku. Teď jsem maminka 3 malých raubířů a vidím, jak lehce se děti učí jazyky. Proto jsem se rozhodla učit v Mortimer English Clubu, protože chci, aby děti jazyky bavily tak, jako baví mě.


lektorka_Marina_Harvanova_245Mgr. Pavlína Kleinová

Lektorka Mortimer English Clubu
Vystudovala jsem Karlovu univerzitu obor učitelství se specializací angličtina. Během studia jsem získala stipendium na italské univerzitě. Po studiích jsem pracovala v developerské firmě hlavně jako překladatelka pro rakouský management z němčiny do angličtiny. Učení jazyků v dětském věku pokládám za důležité, protože jsou u nadšených dětí vidět jasné pokroky a není nad to, když si dítě umí samo na dovolené koupit třeba zmrzlinu.


lektorka_Marina_Harvanova_245Mgr. Jana Macurová

Lektorka Mortimer English Clubu
Jsem matka dvou malých dětí a učitelka anglického jazyka pro 2. stupeň základních škol se zkušenostmi s českým, americkým středoškolským a německým vysokoškolským vzdělávacím systémem. Z osobního i profesního hlediska je pro mě inspirativní ve svých 31 letech poznávat, že angličtina se dá učit mnohem zábavnější a hravější formou než jsem si kdy dokázala představit. Výuka angličtiny v Mortimeru mně i mým dětem postupně otevírá zcela nové obzory.

Jaruška Zittová

Lektorka Mortimer English Clubu
Poprvé jsem si učení angličtiny vyzkoušela na cestách, jako dobrovolník. Od té doby se této činnosti věnuji, protože angličtina i práce s lidmi mne těší, hraní s dětmi obzvlášť a to vše se při učení jazyků propojuje. Pokud přidáme úsměv, jde všechno lépe. Mortimer navíc používá metodu, která děti nejen baví ale i rozmluví (a to je to, oč tu běží).
Lektorské zkušenosti jsem získala jak v zahraničí, tak v Čechách, pracovala jsem s různými věkovými skupinami, od 2 let až po dospělé. Také mám zkušenosti s prací s dětmi s poruchami učení. Co se angličtiny týká, mám cambridgeský certifikát CAE a jsem absolventkou kurzu tlumočník-překladatel.
Kromě angličtiny mě v současnosti zaměstnává hlavně moje početná rodina, pozorování přírody a společné výlety za kulturou.

Lucie Konečná

Lektorka Mortimer English Clubu
S angličtinou jsem se seznámila už v dětství, protože část mojí rodiny žije v Kanadě. Po maturitě jsem odjela do Irska, kde jsem pracovala jako au-pair, v Dublinu jsem složila zkoušku z angličtiny a získala certifikát CAE.

Momentálně studuji angličtinu a  francouzštinu na filozofické fakultě. Pracuji se studenty všech věkových kategorií, ale nejraději „blbnu“ s dětmi, ktere dokážou jazyk vnímat  naplno a všemi smysly.  Mým velkým koníčkem je hudba, kterou vkládám i do výuky. Nejraději hraji na klavír, ale do hodin raději nosím lehčí nástroje jako jsou kytara a flétna.