Home   Lektoři

Lektoři


Ing. Eva Hrubá

Lektorka a majitelka výukového centra
Pracovala jsem ve Finsku, USA, Švýcarsku a Německu. Angličtina pro mě vždy byla jednoznačná výhoda jak v životě, tak v práci. Učím angličtinu s Mortimerem, protože nás to všechny nadchlo a máme úžasné výsledky. Baví mě práce s dětmi a jejich schopnost hrát si a zároveň se učit. Naši žáčci vědí, že jazyky jsou zábava a to je pro nás to nejdůležitější.


lektorka_Eva_Hruba_245Bc. Zuzana Švestková

Lektorka a koordinátorka výuky v Benešově
Původně jsem pracovala v komerčním prostředí jedné velké nadnárodní společnosti. V práci jsem měla báječné kolegy, s angličtinou mi pomáhali a hlavně mě hodně podporovali. Díky této zkušenosti vím jistě jednu věc, že cokoliv se učíme, učíme se dobře, když se dobře cítíme. Sama se teď věnuji výuce angličtiny a moje hesla jsou: “Když jsem se naučilam anglicky já, naučí se každý“ a pak „S úsměvem jde všechno líp“!
Již několik let pracuji jako speciální pedagog na volné noze a jsem máma dvou báječných dětí.


Zuzana-SvestkovaIng. Martina Harvanová

Lektorka Mortimer English Clubu
Potkávám se s angličtinou po celý svůj život, pracovně i soukromě. Žila a pracovala jsem 3 roky v Austrálii, mám rodinu v USA a prolétala jsem svět s ČSA. Byla jsem letuškou, barmankou, ekonomkou i průvodkyní na zámku. Teď jsem maminka 3 malých raubířů a vidím, jak lehce se děti učí jazyky. Proto jsem se rozhodla učit v Mortimer English Clubu, protože chci, aby děti jazyky bavily tak, jako baví mě.


lektorka_Marina_Harvanova_245Mgr. Pavlína Kleinová

Lektorka Mortimer English Clubu
Vystudovala jsem Karlovu univerzitu obor učitelství se specializací angličtina. Během studia jsem získala stipendium na italské univerzitě. Po studiích jsem pracovala v developerské firmě hlavně jako překladatelka pro rakouský management z němčiny do angličtiny. Učení jazyků v dětském věku pokládám za důležité, protože jsou u nadšených dětí vidět jasné pokroky a není nad to, když si dítě umí samo na dovolené koupit třeba zmrzlinu.


lektorka_Marina_Harvanova_245


Lucie Konečná

Lektorka Mortimer English Clubu
S angličtinou jsem se seznámila už v dětství, protože část mojí rodiny žije v Kanadě. Po maturitě jsem odjela do Irska, kde jsem pracovala jako au-pair, v Dublinu jsem složila zkoušku z angličtiny a získala certifikát CAE.

Momentálně studuji angličtinu a  francouzštinu na filozofické fakultě. Pracuji se studenty všech věkových kategorií, ale nejraději „blbnu“ s dětmi, ktere dokážou jazyk vnímat  naplno a všemi smysly.  Mým velkým koníčkem je hudba, kterou vkládám i do výuky. Nejraději hraji na klavír, ale do hodin raději nosím lehčí nástroje jako jsou kytara a flétna.