Home   Kurzy   English for Minis

English for Minis

English for Minis – angličtina pro mrňousky je speciální výukový koncept pro děti od dvou let.

Betty_exPrávě v ve věku 2 – 4 let jsou děti nejvnímavější pro učení se řeči. Pomocí zábavných her, písniček a velké spousty pomůcek je seznamujeme s angličtinou tak, aby je hodiny bavily a děti na ně chodily rády.

S Mortimerem se děti naučí gramatiku a přízvuk cizí řeči stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu. Ladíme s dětmi správnou výslovnost a porozumění řeči.

Pomocí obrázků, poslechu a interaktivních činností, které odpovídají jejich věku, si děti postupně osvojují slovní zásobu a hlavně je baví se v hodinách projevovat a postupně začínají mluvit v jednoduchých krátkých větách.

Děti poslouchají angličtinu nejen na hodinách, ale i na CD, které je namluveno a nazpíváno rodilým mluvčím. Tak jsou děti v jazykem v kontaktu a postupně si naposlouchají výslovnost.

Materiály pro kurz English for Minis obsahuje výukovou knihu, pohádkovou knihu s příběhem rytíře Mortimera, omalovánku, samolepky a CD nosiče.
Po absolvování kurzu English for Minis budou děti aktivně používat na 200 slov, reagovat na základní otázky v krátkých větách, zpívat písničky a říkat jednoduchá říkadla. Pasivní slovní zásoba se blíží cca 450 slovům.

Mrňousky učíme ve skupině maximálně šesti dětí a většinou se kurzu účastní i rodiče. Mají tak možnost vidět jaké pokroky děti dělají a jak lehce zvládají jazyk ukládat do hlavy. Délka kurzu je flexibilní, od deseti do šestnácti měsíců, podle toho, jak děti učivo zvládnou.
A můžete nám věřit, že rodiče opravdu žasnou, jak jsou jejich děti šikovné.

Hodiny jsou velmi dynamické a mají rychlý spád, což dětem v tomto věku velmi vyhovuje.

V případě učení se cizím jazykům určitě platí – čím dříve, tím lépe.

Přihlaste se na ukázkovou hodinu zdarma