Home   Kurzy   English for Children

English for Children

English for Children – kurzy pro děti od 4 do 10 let

V tomto kurzu se děti naučí anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček.

morty_exKurzy jsou opět doplněny originálními učebními materiály. Výborně se hodí i pro děti s poruchami učení. English for Children staví na uznávané a ověřené metodě kopírující výuku mateřského jazyka.

V praxi toto znamená, že se Vaše dítě učí řeči nenuceně a cizí jazyk vnímá všemi smysly. Prostě způsobem, jakým absorbovalo svůj mateřský jazyk – skrze komunikaci, hry, písničky, malování, pohyb a hlavně se spoustou zábavy. Důraz je zde kladen na porozumění a pochopení obsahu věty. Zároveň se ale velmi efektivně učí postupně různé gramatické jevy.

Později, při výuce ve škole, je pak pro ně mnohem jednodušší přizpůsobit se souhrnnému učení.

Každé dítě dostane vlastní výukový set odpovídající kurzu.

Ve výukovém setu najdou děti učebnice doplněné CD nosiči, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů, kteří nás provázejí celým kurzem.

Po absolvování prvního kurzu English for Children používají děti aktivně na 500 slovíček, pasivní slovní zásoba se blíží 1000 slovíčkům. Dále umí zazpívat 14 písniček a recitovat dětská říkadla. Na základní kurz English for Children navazují další rozšiřující kurzy. Kurzy mají flexibilní délku, kdy se postupuje dál až v okamžiku, kdy děti začínají aktivně používat probranou látku. English for Children nabízí dostatek učebních materiálů a témat až na pět let následné výuky.

Výuka probíhá ve skupinkách, kde je 4 – 8 dětí. Používáme opravdu zajímavé pomůcky – víte například, jak naučit děti slovíčka pomocí plácaček na mouchy? Že ne? Přijďte se podívat k nám do hodiny :).

 

Přihlaste se na ukázkovou hodinu zdarma